KOOSTA KUULUTUS

Kirjelda kuulutuses tegemist vajav töö ning avalda see kiiresti ja tasuta!TUTVU TÖÖTAJATEGA

Kandidaatidega saad tutvuda juba paari tunni jooksul. Varasem töökogemus ja ettevõtete tagasiside töötegijale aitab sul valikut langetada.

KINNITA SOBIV(AD)

Kinnita sobiv(ad) töötaja(d).
Vajadusel küsi neilt kiiresti lisainfot.
LOO TAGAVARATIIM

Vajadusel koostame sulle sinu isikliku valmisolekutiimi, keda alati vajadusel kiiresti appi kutsuda tööd tegema!Kinnita töötunnid ja me saadame sulle tehtud töö eest arve. Rohkem ei mingit paberimajandust.TÖÖ SAAB TEHTUD!

LOO KONTO, ET TÖÖTEGIJAID LEIDA

Tuhanded kogenud TÖÖAMPSAJAD on valmis sulle kohe appi tõttama!

GWB aitab sul leida ajutisi või pikemaajalisi töötegijaid erinevates valdkondades koristajatest andmesisestajateni, liht- ja oskustöölistest spetsialistideni. Kui töö vajab tegemist pikemat aega järjest, aitame koostada ka abitööjõu kogenud tiimi ja nende töögraafikud. Leia töötegijad enda seatud tingimustel.

20 töötajaga trükiettevõte

„Minu jaoks on hästi oluline, et ma ei hakka alles siis tegutsema, kui on juba tööjõuga kriis. Et alles siis võtan kellegagi ühendust, vaid mul on koostööpartner juba olemas. See on minu jaoks väga oluline."

50 töötajaga tootmisettevõte

„Töötajatel on vaja teadmist, et kui nad haigeks jäävad, siis see on okei. Nad ravivad end terveks ja tulevad alles siis tööle tagasi. Et inimesed enne natukene kartsid haigeks jääda, just tootmises, et mis siis saab. Meil on GoWorkaBiti näol backup koostööpartner olemas, saame just siis töötajate mõttes abi, juhul kui meil on abi vaja."

Väikeettevõte turundusvaldkonnas

„Õppetunnina minevikust olen kaasa võtnud, et iga hinna eest proovin vältida seda, et ma endale toa inimesi täis tööle võtan ja siis ühel hetkel avastan, et mul ei ole neile palka võimalik maksta. Olen värbamises väga ettevaatlik ja eelistan ajutisi värbamise variante.“

2 töötajaga ehete tootmise ettevõte

„Me oleme alustavad ettevõtjad, et enamik asju me ikkagi teeme ise ära. Me tahtsime tegelikult hakata natuke enda töökoormust vähendama, küsida abi teistelt inimestelt, kes tegelikult juba oskavad mingeid asju, et me ei pea ise kõikides asjades spetsialistid olema.“

Festivalikorraldaja

„GoWorkaBitis saan väga palju asju ära teha, mida ma muidu peaks võib-olla ise tegema. Ma saan järjest enda ülesandeid ära lükata kaelast. Mingid lihtsad ülesanded, mõned, mis saab väga kergelt kellelegi edasi anda. Kuigi tõesti tahaks neid ülesandeid aeg ajalt ise ka teha, aga aega on täpselt nii vähe ja asju on nii palju, et oleks viis korda rohkem aega vaja, et neid ise teha.“

5 töötajaga ürituskorralduse ettevõte

„Meil on väike väike väikeettevõte ja tööd on täpselt nii, et aasta läbi on vähe, aga siis suvel on palju. Töömaht ongi ebapüsiv, kõvade tõusude-mõõnadega. Meil oli siin sügisel vaja lehed kokku riisuda ja niimoodi tuttavate juurest ei tulnud neid inimesi, kes hakkaksid riisuma. GoWorkaBitist leidsin vast kõige entusiastlikuma leheriisuja, keda elus näinud olin :)“

Ühemehe jalgratta hooldusettevõtte

„Mul on jalgratta töökoda Laagris ja ma praegu olen üksinda siin. Ma ei jõua muidu äri üldse arendada, kui ma ise pean hoolduseid tegema. Mul oli lihtsalt vaja inimest, kes tuleks ja hooldaks rattaid, just siis kui mõni ratas hooldusesse tuuakse. Mul ei ole kindlat tööaega, töö ongi lihtsalt päeva kaupa või ratta kaupa.“

200 töötajaga ehitusettevõte

„Aeg ajalt on oma kontaktvõrgustik kinni oma töödega ja siis on vaja kiiresti kedagi uut leida. See lõik, kus ma GoWorkaBiti kasutan, see on lihtne lõik ja selle töömaht on võib olla korraga nädal aega: labidatööd, kaevetööd ja okastraatide paigaldus - taolise töö jagan hea meelega laiali.“

50 töötajaga transpordiettevõte

„Näiteks juht jääb haigeks, teine moment on vahest tipp-perioodid, siis töö- ja puhkeajagraafik hakkab sassi minema - sellisel hetkel on vaja asendusjuhti. GoWorkaBiti süsteemi abiga, kus on juba kaader olemas, on natuke lihtsam üle elada neid hetki.“

LOGI SISSE

Kuidas see töötab?

Kõik on lihtne.

GoWorkaBit Estonia OÜ    12679310    Nurme 37 11616 Tallinn Eesti

Asendustöötajad igaks olukorraks!

Siit leiad paari tunniga asendustöötajad haigestunud, ootamatult lahkunud või puhkusel põhitöötajate asemele.

Säästa aega!

Ühekordsete tööampsude puhul maksame töötasu 3 päeva jooksul
peale seda, kui oled meile märku andnud, mitu tundi Sa tööd tegid.
Pikaajalisemate ampsude puhul kord nädalas kolmapäeviti.


Kõikide tasude pealt maksame ära tööjõumaksud ja registreerime
Sind ametlikult tööle, selleks, et sul oleks olemas tulevikus pension,
haigeks jäämise korral ravikindlustus ja muud hüved, mida riik
maksumaksjatele pakub.

Otsi ja halda abitööjõudu või igapäevaseid töögraafikuid lühema- või pikemaajalisemalt. 

Töötasu laekub kiirelt

Kogenud liht- ja oskustöö tegijad ning spetsialistid tulevad sulle appi päevaks, nädalaks või terveks hooajaks. Sõltumata töö sisust.

Päästa end bürokraatiast!

Hoolitseme selle eest, et lepingud oleksid sõlmitud, maksud ja palgad õigeaegselt makstud.

Meie töötegijad on kogenud, motiveeritud ja usaldusväärsed!

Meie koostööpartneid teavad, millest nad räägivad.

Meil on usaldusväärsed ja professionaalsed töötegijad

PUHASTUS-KORISTUSTÖÖD

Meil on 612 inimest, kes on valmis koristama, puhastama, pesema ja küürima kas sinu kontorit, ladu, tootmishoonet või korterit. Avalda tööpakkumine!

TOITLUSTUSEGA  SEOTUD TÖÖD

Meil on 698 inimest, kes on valmis tõttama appi kohviku või restorani kööki, et kõik toidud saaksid õigel ajal ja maitsvalt valmis. Avalda tööpakkumine!

TEENINDAMISEGA  SEOTUD TÖÖD

Meil on 1462 inimest, kes soovivad tööd teha kauplustes ja restoranides, et kliendid saaksid kiiresti ja sõbralikult teenindatud. Avalda tööpakkumine!

FÜÜSILINE TÖÖ JA LAOTÖÖD

Meil on 437 inimest, kes soovivad füüsiliselt raskemat tööd ja aidata sul kaup ja kastid kiiresti õigesse kohta tõsta. Avalda tööpakkumine!

meil on 842 inimest, kes hea meelega aitavad väledalt kaupade nõuetekohasel pakendamisel ja sildistamisel. Avalda tööpakkumine!

PAKENDAMINE JA SILDISTAMINE

TOOTMISEGA 
SEOTUD TÖÖD

Meil on 511 inimest, kes on kogenud just töödes erinevates tootmisettevõtetes ja oskavad käsitleda erinevaid seadmeid. Kutse nad appi! Avalda tööpakkumine!

ASSISTEERIVAD TÖÖD KONTORIS

Meil on 1065 inimest, kes on lisatööna valmis sind koheselt assisteerima erinevates funktsioonides kontoris ja kaugtööna. Avalda tööpakkumine!

ANDMETÖÖTLUSEGA 
SEOTUD TÖÖD

Meil on 1622 inimest, kes teevad vilunult kohapeal või kaugtööna hea meelega erinevate andmete sisestamise, otsimise ja vormistamise tööd. Avalda tööpakkumine!

KIRJUTAMINE JA LOOVTÖÖD

Meil on 482 inimest, kes on kogenud just tekstide koostamises ja muudes loovtöödes ning nõus sind kiiresti abistama. Avalda tööpakkumine!

Meil on 1288 inimest, kes on valmis tõttama sulle appi, et sinu korraldatud sündmus sujuks plaanipäraselt ja kõik saaks tehtud korrektselt. Avalda tööpakkumine!

ABITÖÖD 
ÜRITUSTEL

Ei leidnud sulle vajalikku töötegijat?

Saame sind ilmselt ikkagi aidata.

AVALDAN TÖÖPAKKUMISE!

Sadade tööandjate positiivsed kogemused kinnitavad - töö saab hästi tehtud!

Maksad vaid tehtud töö eest!

Registreerumine ja kuulutuse sisestamine on tasuta. Teenustasu, 1,99 eurot iga tehtud töötunni eest, rakendub vaid juhul, kui leiad sobiva töötaja.